Sprzedaż kotłów i inne urządzenia – dostępne produkty

Zajmujemy się sprzedażą kotłów i sprzętów służących do konstruowania instalacji grzewczych. Zależnie od Państwa potrzeb możecie przebierać w kolektorach słonecznych (solarach), grzejnikach czy kotłach kondensacyjnych. Przygotowany przez nas bogaty asortyment pozwala zaopatrzenie każdego budynku w energię cieplną z odpowiedniego dla niego źródła. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg urządzeń cenionych producentów. Mamy na myśli m.in. kotły Beretta, Buderus, Vaillant czy ACV. Nasi specjaliści są też oczywiście do Państwa dyspozycji w zakresie kompleksowego doradztwa oraz montażu oferowanych urządzeń zarówno w Gdańsku, jak i na terenie woj. pomorskiego.

Produkty

solary

solary

Wykorzystaj najbardziej rozpowszechniony na świecie rodzaj energii do ogrzewania swojego domu. Nie mówimy tutaj o paliwach kopalnych, tylko o odwiecznej energii słonecznej. Odnawialne, niewyczerpywalne (przez najbliższych kilka miliardów lat) i ekologiczne źródło. Wykorzystanie systemu z kolektorami słonecznymi pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji domu.

Zobacz produkty
Grzejniki

Grzejniki

Na ofertę naszego sklepu składają się grzejniki płytowe, miedziano-aluminiowe oraz ogrzewanie podłogowe. Zadbaliśmy o szeroki wybór urządzeń od znanych i cenionych na rynku producentów.

Zobacz produkty
kotły kondensacyjne

kotły kondensacyjne

Nowoczesna i ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych kotłów, kotły kondensacyjne mają znacznie większa wydajność niż urządzenia, które wraz ze spalinami wytracają część wytworzonej energii cieplnej. Nie masz pewności czy to dobry wybór? Zapytaj fachowców ze sklepu Gralanta.

Zobacz produkty